×

Destek

Destek


Medicalecza.com' a Üye olmak ücretli midir?
  • Mağazamıza üye olmak ücretsizdir.
  • Sipariş verebilmek , indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.
  • Bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?
  • İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız şart değildir.
  • Hızlı siparişle istediğiniz ürüne hemen sipariş verebilirsiniz. Satış ekibimiz hemen size ulaşacaktır. Fakat sitedeki indirimler hakkında bilgi almak ve size özel kampanyalardan faydalanmak için İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlar bu imkanlardan faydalanmayacaktır.

Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor?
Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız.

Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?
İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız şart değildir. Hızlı siparişle istediğiniz ürüne hemen sipariş verebilirsiniz. Satış ekibimiz hemen size ulaşacaktır. Fakat sitedeki indirimler hakkında bilgi almak ve size özel kampanyalardan faydalanmak için İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlar bu imkanlardan faydalanmayacaktır.

Alışveriş Sepeti nedir?
İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?

1) Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.

2) Ya da sol menü' den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?
Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi veya kapıda ödeme (nakit veya kredi) kartıyla alınmaktadır.
1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişler de , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo iledir. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişlerinizi ofisimizden alabilirsiniz.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorundamıyım ?
  • Sayfamızdan Banka havelesi ve kredi kartı ile kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir.

Sipariş İptali
Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya verilmiş olmaması gerekmektedir. www.medicalecza.com’dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde, üye iseniz üyelik hesabı içerisinde Siparişler kısmından, değilseniz Müşteri Hizmetlerimize iptal sebebinizi belirterek (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) mail (iletisim@medicalecza.com)göndermeniz durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir.

Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iptal etmek için lütfen iletisim@medicalecza.com adresine iptal nedeni ile ile birlikte mail atın iade şartlarımıza uygunluğu onaylandığında , iptal nedeni belirtiğiniz yazı ile ürünü gönderebilirsiniz.

Ödeme İadesi
İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 3 iş gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazıları iptal edebilirsiniz; Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmekte veya tercih etmeniz durumunda hediye çeki oluşturularak geri iade edilmektedir.

Havale ve kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

Alışverişle İlgili Genel Konular
Sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyat güncellemelerinde oluşabilecek yanlışlıklarda, firmamız satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
Medicalecza.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı firma sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.

Ürün İade Şartları
Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Firmamız tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için medicalecza.com girişimde bulunur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan medicalecza.com sorumlu değildir. Ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.